XVII Świebodzińska Dziesiątka – biegi dziecięce – wyniki

Poniżej prezentujemy wyniki biegów dziecięcych i młodzieżowych, które odbyły się 22 września na naszym stadionie podczas XVII Świebodzińskiej Dziesiątki. Oprócz sklasyfikowanych młodych biegaczy w zmaganiach udział wzięły także przedszkolaki, które reprezentowały swoje placówki w 10-osobowej sztafecie naprzemiennej. 

Wszystkie dzieci otrzymały pamiątkowe medale (błąd w dacie jest wynikiem niedopatrzenia firmy produkującej tzw. „wklejki”), przedszkolaki także balony, a każda placówka wystawiająca sztafetę  budki i karmniki dla ptaków od MKW Pracowni Przyrodniczo-Rolnej z Kiełcza. Mamy nadzieje, że zostaną one wykorzystane na terenie przedszkoli i pomogą w dokarmianiu ptaków zimą oraz zapewnieniu im schronienia podczas okresu lęgowego.

Wśród sztafet przedszkolnych najszybsze były dzieci z PP5.

Organizatorami biegów był Ośrodek Sportu i Rekreacji w Świebodzinie oraz Klub Sportowy HEROSI.

ROCZNIK 2002 – chłopcy

  1. Kamiński Adam

ROCZNIK 2003 – chłopcy

  1. Zarzycki Dawid

ROCZNIK 2004 – dziewczęta

  1. Obuchowska Laura
  2. Pietrzak Aleksandra
  3. Walczak Emilia

ROCZNIK 2004 – chłopcy

  1. Przygoński Łukasz
  2. Sztegner Eryk

ROCZNIK 2005 – dziewczęta

  1. Mejza Zofia
  2. Mejza Zuzanna
  3. Stanulewicz Natalia
  4. Komadowska Natalia

ROCZNIK 2005 – chłopcy

  1. Giecołd Jędrzej
  2. Sidorowicz Aleksander
  3. Bałenkowski Karol

ROCZNIK 2006 – dziewczęta

  1. Obuchowska Oktawia
  2. Nowicka Karolina
  3. Maczalska Zuzanna
  4. Wróbel Wiktoria

ROCZNIK 2006 – chłopcy

  1. Jędrzejczak Jakub
  2. Prałat Jakub
  3. Chamera Daniel
  4. Włoch Jakub
  5. Woźniak Grzegorz
  6. Rybarczyk Wojciech

ROCZNIK 2007 – dziewczęta

  1. Stanulewicz Julia
  2. Mazur Oliwia
  3. Sot Hanna
  4. Krajczyńska Julia
  5. Chełminiak Weronika
  6. Maczalska Aleksandra
  7. Czarnocka Julia
  8. Zahn Dija
  9. Flieger Gabrysia

ROCZNIK 2007 – chłopcy

  1. Bałenkowski Konrad
  2. Przygoński Michał
  3. Bednorz Wiktor
  4. Nogajewki Adrian
  5. Zdzycniecka Kacper
  6. Gadawski Michał
  7. Walczak Paweł
  8. Gawęda Mateusz
  9. Pastuszek Igor
  10. Sikora Alex
  11. Morawski Oliwier
  12. Siemiatowski Fryderyk
  13. Nowicki Jakub
  14. Majewski Jakub
  15. Derlatka Franciszek
  16. Kaczkowski Dawid
  17. Rejtan Filip
  18. Nogajewski Radosław
  19. Krystanz Oskar
  20. Nowak Karol

ROCZNIK 2008 – dziewczęta

  1. Kołodzieska Wiktoria
  2. Giecołd Natalia
  3. Kołyńska Emilia
  4. Świątkowska Maja
  5. Tomaszewska Maja
  6. Malecka Weronika
  7. Zajaczkowska Pola
  8. Walczak Kornelia
  9. Czyż Maja
  10. Wyrzykowska Amelia
  11. Gendera Hanna
  12. Powchowicz Kinga
  13. Kawdyba Nikola
  14. Makowska Nikola
  15. Bojko Zuzanna
  16. Soroka Lena

ROCZNIK 2008 – chłopcy

  1. Prałat Kacper
  2. Ciszak Karol
  3. Kowalczyk Michał
  4. Wójtowicz Paweł
  5. Tomczak Nikodem
  6. Babiak Oliwier
  7. Lemieszko Stanisław
  8. Dynda Filip
  9. Prochownik Jakub
  10. Tuzimek Jakub
  11. Gorgiel Jakub
  12. Garbowski Nikodem
  13. Krzesiński Bartosz
  14. Gendera Jan
  15. Zuzian Jędrzej

ROCZNIK 2009 – dziewczęta

  1. Wołodźko Amelia
  2. Gołębiowska Anna
  3. Skrzypkowska Julia
  4. Barna Milena
  5. Goc Antonina
  6. Grudzińska Maja
  7. Dudek Martyna
  8. Borkowska Maja
  9. Nowak Amelia
  10. Adamek Maja
  11. Waśniowska Lena
  12. Popławska Nikola
  13. Rychter Milena
  14. Kotarska Monika
  15. Ikiert Laura

ROCZNIK 2009 – chłopcy

  1. Noski Miłosz
  2. Bobkiewicz Kacper
  3. Roszyk Jakub
  4. Melnyk Jakub
  5. Chodarewicz Antoni
  6. Zajączkowski Kamil
  7. Sawicki Michał
  8. Grala Oliwier
  9. Noworyta Adam
  10. Domeliki Miłosz
  11. Ziółkowski Tobiasz
  12. Cichy Ignacy
  13. Gruszecki Maciej
  14. Musielak Piotr
  15. Niedźwiecki Dawid
  16. Nowak Aleksander
  17. Paczuszyński Dominik

ROCZNIK 2010 – dziewczęta

  1. Młynarczyk Pola
  2. Derlatka Aleksandra
  3. Prałat Dominika
  4. Ciechanowicz Julia
  5. Fabiś Maja
  6. Butkiewicz Hanna
  7. Olszewska Oliwia
  8. Merda Emilia
  9. Porianda Lena
  10. Małecka Wiktoria
  11. Ment Amelia
  12. Szpura Daria
  13. Chamgra Daria
  14. Marcinkowska Oliwia
  15. Duwęcka Jagoda
  16. Grobelna Zuzanna
  17. Lechmann Nel
  18. Jackowska Ewelina

ROCZNIK 2010 – chłopcy

  1. Roj Wojciech
  2. Morawski Ignacy
  3. Łukaszewicz Bartosz
  4. Grzesik Michał
  5. Majewski Szymon
  6. Maczalski Michał
  7. Łąpkowski Oskar
  8. Zjawin Oliwier
  9. Karpiński Franciszek
  10. Słota Michał
  11. Bagiński Adrian
  12. Braun Hubert
  13. Zaremba Stanisław
  14. Kapała Mateusz
  15. Rynda Ksawier
  16. Rutkowski Dominik
  17. Garbowski Kacper
  18. Ambrosewicz Adrian
  19. Paczuszyński Wojciech
  20. Tkaczyk jakub
  21. Sokólski Bartosz
  22. Rybarczyk Oskar
  23. Belezin Mateusz
  24. Czaja Piotr

ROCZNIK 2011 – dziewczęta

  1. Gąbka Roksana
  2. Rodobolska Eliza
  3. Obuchowska Karmen
  4. Kołodziejska Oliwia
  5. Gawęda Hanna
  6. Grącikowska Nadia
  7. Klimek Antonina
  8. Gordzelewska Hanna
  9. Kaczkowska Małgorzata
  10. Boczkowska Kaja
  11. Tatarynowicz Marta
  12. Borkowska Amelia
  13. Gilewicz Dorota
  14. Kurłowicz Ada
  15. Karman Maja
  16. Wójtowicz Hanna
  17. Olgzynek Hanna
  18. Lech Hanna
  19. Grzesik Maria
  20. Legieć Julia
  21. Gołębiowska Wioletta
  22. Gilewicz Weronika
  23. Krzesińska Zofia
  24. Sołtysiak Zuzanna
  25. Pochowicz Oliwia
  26. Duda Zuzanna

ROCZNIK 2011 – chłopcy

  1. Karpiński Marek
  2. Chrustowski Rafał
  3. Bartkowski Bartek
  4. Dzierżyonowski Mateusz
  5. Radziewicz Maciej
  6. Stochel Oliwier
  7. Jachowicz Szymon
  8. Barna Jakub
  9. Mazur Mateusz
  10. Przybyszewski Adam
  11. Kałamucki Jakub
  12. Gorgiel Jan
  13. Szczepaniak Adam
  14. Woźniak Krystian
  15. Konstanty Wiktor
  16. Kardasz Leszek
  17. Wujczak Wiktor
  18. Włoch Filip
  19. Wójcik Szymon
  20. Gendera Szymon
  21. Sabiłło Miłosz
  22. Wesseli Wiktor
  23. Krystianz Maciej
  24. Jurczyk Oskar
  25. Duda Piotr
  26. Świerk Jan
  27. Klinowski Michał