HEROSI walczą o 50 tysięcy złotych na remont byłej kawiarni w Miejskiej Hali Sportowej

Każdy, kto zetknął się z działalnością Herosów, wie, że staramy się zrobić w Świebodzinie, ile w naszej mocy, aby aktywizować społeczeństwo. Organizujemy szereg imprez sportowych, w tym: mistrzostwa w pływaniu na materacach, bieg mikołajkowy, obozy i półkolonie dla dzieci, imprezy charytatywne oraz nasze sztandarowe dwa wydarzenia, czyli Galę Sportu i Świebodzińską Dziesiątkę. Przez cały rok prowadzimy sekcję judo dla dzieci oraz treningi dla dorosłych.

Od roku wynajmujemy lokal w Miejskiej Hali Sportowej, gdzie jest nie tylko nasze biuro, ale gdzie również odbywa się część naszych inicjatyw, w tym półkolonie letnie i zimowe.

Kiedy dowiedzieliśmy się o inicjatywie Grupy EUROCASH i możliwości pozyskania grantu w programie Herosi Przedsiębiorczości postanowiliśmy nawiązać współpracę ze Sklepem Lewiatan na ul. Konarskiego i powalczyć o 50 tysięcy złotych. Napisaliśmy projekt dotyczący remontu naszej kawiarni. chcemy stworzyć otwartą salę konferencyjną, udostępnianą organizacjom pozarządowym i mieszkańcom, aby mogli się rozwijać, uczyć i spędzać twórczo czas.

 

Do sukcesu brakuje nam tyko i aż głosów mieszkańców. Można głosować przez stronę internetową:
www.herosiprzedsiebiorczosci.pl  a także wysyłając zdjęcie dowolnego paragonu ze sklepu Lewiatan na ul. Konarskiego na numer 661 005 990. Można głosować codziennie do 14 października włącznie. Każdy może oddać jeden głos dziennie z każdego urządzenia. Jeden paragon można wykorzytstać tylko raz.

Zachęcamy do aktywnego udziału w zabawie, która finalnie może nam dać 50 tysięcy złotych.

 

Na bieżąco informujemy o przebiegu głosowania w specjalnie do tego powołanej grupie na Facebooku:
https://www.facebook.com/