Wyjazd do BOGILU – informacje dla rodziców

Klub Sportowy HEROSI organizuje w dniu 02.05.2018 r. (środa – dzień wolny od zajęć lekcyjnych) opiekę dla dzieci w wieku 6-12 lat połączona z wyjazdem do sali zabaw Bogilu w Wiosce koło Nowego Tomyśla.

 

W programie/w cenie:
– obiad,
– owoce, przekąski, ciepłe i zimne napoje,
– przejazd na trasie Świebodzin-Wioska-Świebodzin,
– pobyt w Bogilu – min. 3 h,
– opieka wykwalifikowanych instruktorów (1 osoba na 12-15 uczestników),
– ubezpieczenie,
– przed wyjazdem i po powrocie zajęcia stacjonarne: planszówki, tenis stołowy, bajki na DVD w Miejskiej Hali Sportowej.

Godziny opieki:
7:00-16:00

Wyjazd do Bogilu zaplanowano na godzinę 8:30, powrót na 15:30. Obiad przed powrotem do Świebodzina – jeśli dzieci wyrażą chęć możliwe, że posiłek zorganizowany zostanie w McDonald’s w Chociszewie. W autobusie i w Bogilu owoce oraz przekąski.

Dzieci mają zapewnioną opiekę w godzinach 7:00-16:00, jednak to rodzic decyduje, czy przed wyjazdem i po powrocie pozostanie pod naszą opieką. Najpóźniej dzieci powinny przyjść o godzinie 7:45, aby przed przyjazdem autobusu sprawdzić obecność wszystkich uczestników.

 

Dzieci muszą mieć ze sobą: obuwie sportowe do przebrania w hali sportowej, legitymację szkolną lub inny dokument tożsamości (dowód osobisty, ostatecznie książeczka zdrowia), wypełnioną i podpisaną przez rodzica kartę kwalifikacyjną (POBIERZ – Bogilu-Karta_kwalifikacyjna). Kartę można dostarczyć wcześniej lub wysłać zeskanowaną na adres: ewadorotawojcik@gmail.com. Bez wypełnionej karty kwalifikacyjnej dziecko nie będzie mogło wziąć udziału w wyjeździe!

 

Z dzieckiem mogą jechać także rodzice/dziadkowie/opiekunowie. Koszt jest taki sam jak za dziecko.


CENA:
100 zł/os

Kontakt/informacje dodatkowe/zapisy: Ewa Wójcik – tel. 883 784 530, Dominik Konstanty 503 878 833.

Zapisy od 6 kwietnia do wyczerpania limitu miejsc.