Lubuska Liga Judo – Podsumowanie

W sobotę 17.12.2017 odbył się finałowy piąty rzut Lubuskiej Ligi Judo, który swoje podsumowanie miał w Międzyrzeczu.

Młodzi zawodnicy walczyli o zdobycie jak największej liczby punktów które były przyznawane za wygrane walki.

Wszystkim zawodnikom serdecznie gratulujemy podjęcia walki a zwycięzcą gratulujemy zajęcia miejsc na podium.

 

podsumowanie:

złoty medal w całorocznym rankingu otrzymali

  1. Bartek Biernat
  2. Zuzanna Brodowska
  3. Kornel Zapotoczny

srebrny medal w całorocznym rankingu otrzymali

  1. Maja Tomaszewska
  2. Piotr Duda
  3. Olaf Narwojsz
  4. Jagoda Czerniawska
  5. Kacper Gumny
  6. Kamil Biernat
  7. Maja Fabiś

Brązowy medal w całorocznym rankingu otrzymali

  1. Szymon Szarapanowski
  2. Paweł Wójtowicz
  3. Natalia ostrowska
  4. Zuzanna Zdanowicz
  5. Mateusz Kraciński
  6. Sebastian Parchimowicz

 

Cały Ranking Punktów:

Nazwisko imię KLUB I rzut 25.02.2017 II rzut Sława MWL BO FINAŁ M-cz SUMA
BIERNAT Bartosz Świebodzin 5 5 5 5 5 25
DELIMATA Ismael Nowa Sól 5 5 5 5 5 25
FRĄCEK Alex Sława 5 5 5 5 5 25
GURGACZ Sara Bytom Odrzański 5 5 5 5 5 25
ŁUCZYK Bartosz Sława 5 5 5 5 5 25
PETER  Klaudia Bytom Odrzański 5 5 5 5 5 25
BRODOWSKA Zuzanna Świebodzin 5 4 5 5 5 24
JAKÓBIK Karolina Międzyrzecz 5 5 4 5 5 24
CZERGIEJKO Karolina Bytom Odrzański 5 5 5 4 4 23
GMEREK Kacper Międzyrzecz 5 5 4 4 5 23
JAKÓBIK Łukasz Międzyrzecz 5 5 5 5 3 23
RACZYŃSKI Krzysztof Międzyrzecz 5 5 5 4 3 22
SZLACHTYCZ Aleksander Międzyrzecz 5 4 5 4 4 22
SZOŁTEK Dominik Zielona Góra 5 5 3 4 5 22
ZAPOTOCZNY Kornel Świebodzin 5 5 3 4 5 22
BIADAŁA Natan Nowa Sól 4 5 5 4 3 21
GURGACZ Hubert Bytom Odrzański 5 3 3 5 5 21
PETER Maciej Bytom Odrzański 4 3 5 4 5 21
FEDAN Igor Nowa Sól 5 3 3 5 4 20
CIESIELSKI Filip Sława 5 5 4 5 0 19
MADZIAK Maciej Międzyrzecz 0 4 5 5 5 19
ROSZAK Krystian Międzyrzecz 5 3 2 5 4 19
TOMASZEWSKA Maja Świebodzin 5 0 5 5 4 19
WOJTYNIAK Jakub Nowa Sól 3 3 3 5 5 19
BARUCH Michał Sława 5 4 4 5 18
BIERNAT Wiktoria Bytom Odrzański 4 2 4 4 4 18
DUDA Piotr Świebodzin 4 3 3 3 5 18
HAMERLINSKI Kamil Nowa Sól 4 5 2 4 3 18
JĘDRASZAK Kacper Nowa Sól 5 4 5 4 18
KIK Adrian Nowa Sól 3 4 4 3 4 18
NARWOJSZ Olaf Świebodzin 5 4 5 4 18
BUDZIAK Oliwia Międzyrzecz 0 5 5 3 4 17
CZERNIAWSKA Jagoda Świebodzin 4 4 4 3 2 17
HUCZKO Samuel Nowa Sól 5 4 5 3 17
HYBNER Zuzanna Zielona Góra 5 4 3 5 17
KOŁTKO Filip Nowa Sól 5 4 4 4 17
PÓŁTORAK Lucjan Nowa Sól 2 4 4 4 3 17
BOBIŃSKI Oliwer Międzyrzecz 4 4 3 5 16
GUMNY Kacper Świebodzin 4 2 5 5 16
KIERZYK Amelia Nowa Sól 3 5 5 3 0 16
KOŁACZKIEWICZ Mateusz Nowa Sól 4 2 3 3 4 16
ŁUCZYK Marcel Sława 4 5 2 5 16
MILEWSKA Iga Nowa Sól 3 4 4 5 16
PIWOWARCZYK Liwia Nowa Sól 5 4 4 3 16
SCHUDEJ Eliza Sława 5 3 5 3 16
BIERNAT Kamil Świebodzin 4 2 2 4 3 15
DELIMATA Sławek Nowa Sól 5 0 5 5 15
FABIŚ Maja Świebodzin 2 3 4 3 3 15
NIEDZWIEDZKI Gabriel Międzyrzecz 4 2 4 5 15
NOWAK Mikołaj Nowa Sól 4 3 2 3 3 15
SZYMANOWSKA Julia Sława 5 5 5 15
DUDZIAK Zuzanna Nowa Sól 4 2 4 4 14
KACZOR Kryspin Sława 4 0 2 3 5 14
LACHOWICZ Karolina Nowa Sól 4 5 5 14
MANDZYN Wojciech Nowa Sól 4 5 5 14
SZARAPANOWSKI Szymon Świebodzin 3 3 3 3 2 14
WÓJTOWICZ Paweł Świebodzin 4 0 5 5 14
WYCISZKIEWICZ Weronika Nowa Sól 2 3 5 2 2 14
HACHUŁA Adrianna Międzyrzecz 4 2 4 3 13
KIERZYK Kacper Nowa Sól 4 4 2 3 0 13
KOSTRZON Karol Nowa Sól 5 5 3 13
KOWALSKI  Damian Międzyrzecz 3 0 5 5 13
WOJTCZAK Patryk Międzyrzecz 3 3 3 4 13
WYCISZKIEWICZ Bartosz Nowa Sól 2 2 4 3 2 13
AUGUSTYNIAK Szymon Nowa Sól 2 3 2 5 12
DĘBICKA Karolina Bytom Odrzański 4 4 4 12
OSTROWSKA Natalia Świebodzin 2 3 4 3 12
SZAUB Sebastian Nowa Sól 5 5 2 12
ZDANOWICZ Zuzanna Świebodzin 3 4 3 2 12
KRACIŃSKI Mateusz Świebodzin 2 2 2 5 11
PARCHIMOWICZ Sebastian Świebodzin 0 3 4 4 11
DUBANIOWSKI Seweryn Bytom Odrzański 3 0 2 3 2 10
JUSZCZAK Jakub Sława 2 2 4 2 10
KOWALCZYK Dawid Międzyrzecz 5 3 2 10
KRZYŚKÓW Antoni Sława 2 2 2 4 10
LACROIX Filip Nowa Sól 4 0 3 3 10
MAZUROWSKI Gabriel Międzyrzecz 0 4 2 4 10
MIERZWIŃSKA Klaudia Świebodzin 4 0 4 2 10
NAMYŚLAK Julia Zielona Góra 0 4 3 3 10
POCIECHA Marcin Nowa Sól 3 2 2 3 0 10
RASZEWSKI Marcel Międzyrzecz 2 2 2 4 10
TRAWIŃSKI Kacper Międzyrzecz 3 3 4 10
DRÓZD Sara Międzyrzecz 5 4 9
GENDERA Szymon Bytom Odrzański 4 2 3 9
GRZEŚKOWIAK Zuzanna Sława 5 4 9
KONSTANTY Wiktor Świebodzin 0 3 4 2 9
MISIURNA Karolina Zielona Góra 4 5 9
BANDURA Wojciech Międzyrzecz 2 0 3 3 8
DAUKSZEWICZ Fabian Świebodzin 2 2 4 8
JÓŹWIAK Antoni Międzyrzecz 5 3 8
JUR Jakub Nowa Sól 3 3 2 8
KOŁTKO Sebastian Nowa Sól 3 3 2 0 8
KUZIOŁA Nikodem Nowa Sól 3 0 5 8
ŁAZAR Dominika Świebodzin 0 3 5 8
MISZTAL Laura Nowa Sól 0 3 5 8
NAPIERALSKI Nikodem Nowa Sól 5 3 8
PIECZYŃSKA Maria Nowa Sól 4 0 4 8
SANDAK Filip Nowa Sól 3 5 8
SURMA Pascal Sława 0 2 2 4 0 8
TRASKOWSKI Wojciech Nowa Sól 0 3 2 3 8
FELER Igor Bytom Odrzański 2 2 3 0 7
GŁODOWICZ Kacper Sława 0 2 3 2 7
PIECH Jędrzej Świebodzin 4 3 7
PLESZKO Filip Zielona Góra 0 0 2 3 2 7
RUDNICKI Jan Międzyrzecz 2 3 2 7
SURMA Marcin Sława 0 0 4 3 7
SZUMILAS Julia Nowa Sól 4 0 3 7
WARAKOMSKI Mateusz Nowa Sól 3 2 2 7
WOŁODKOWICZ Martyna Nowa Sól 5 2 7
BABIARCZUK Karol Nowa Sól 0 3 3 6
BOROWIAK Mikołaj Świebodzin 0 0 4 2 6
BRALCZYK Iga Międzyrzecz 3 3 6
BUDZIAK Szymon Międzyrzecz 3 3 6
DOMAŃSKA Wiktoria Sława 3 3 6
KAMIŃSKI Krystian Sława 4 2 6
MARCINKOWSKI Adrian Zielona Góra 2 0 4 6
ZBOROWSKI Adam Świebodzin 4 2 6
BARUCH Amelia Sława 0 5 0 5
BARUCH Lena Sława 0 5 0 5
DELIMATA Filip Nowa Sól 0 5 5
Madejski Sebastian Zielona Góra 5 5
MADEJSKI Wojciech Zielona Góra 5 5
OSTROWSKI Jakub Nowa Sól 3 2 5
WIERZBICKA Lena Nowa Sól 5 5
ZAJĄC Mateusz Nowa Sól 3 2 5
BIELEWICZ Maks Świebodzin 2 0 2 4
JAŚINSKI Adam Świebodzin 4 4
KAŁAT Kamil Sława 4 0 4
KLIMCZAK Patryk Międzyrzecz 0 4 4
KNOSKI S Sława 0 4 4
NICINSKI-DYLAK Filip Nowa Sól 2 2 4
NIEDZWIECKI Damian Międzyrzecz 4 4
OŻÓG Marlena Nowa Sól 0 0 4 4
PIOTROWSKA Lena Świebodzin 0 4 4
RYCIELSKI Wiktor Nowa Sól 2 2 4
SCHINDLER Seweryn Nowa Sól 2 2 4
SOSNOWSKI Bartosz Nowa Sól 2 2 4
CZAPLIŃSKA Amelia Świebodzin 3 0 3
ĆMIKIEWICZ Filip Międzyrzecz 3 0 3
DYLA Dominik Międzyrzecz 3 0 3
GRABAS Bartek Zielona Góra 3 3
GRABAS Julia Zielona Góra 3 3
IWAN Klaudia Świebodzin 3 3
KILIC Sewvil Sława 3 0 3
KOZIAŁA N Nowa Sól 0 3 3
MATUSIAK Maciej Międzyrzecz 3 0 3
PIELA Piotr Międzyrzecz 3 3
PIETRASIK Wiktor Międzyrzecz 3 3
PRZYSTUPA Michał Bytom Odrzański 3 0 3
ROLIŃSKA Ania Świebodzin 0 3 3
ZON Zuzanna Nowa Sól 3 0 3
BALCERZAK Dominik Sława 0 0 2 2
CICHA Karolina Zielona Góra 2 2
KIEREPA Zuzanna Zielona Góra 2 2
KOPCZEWSKI Oliwier Zielona Góra 2 2
MISZTAL Olivier Nowa Sól 2 0 2
ŚLIWA Mikołaj Świebodzin 2 0 2
UŚCIO Wojtek Nowa Sól 2 0 2
WOJTCZAK Konrad Międzyrzecz 2 2
WOŹNIAK Jeremi Międzyrzecz 0 0 2 2
KULESZA Wiktor Międzyrzecz 0 0 0
MAJEWSKI Kacper Międzyrzecz 0 0 0
OPALA Piotr Międzyrzecz 0 0 0
Razem 1755

 

 

Punktacja klubów:

% zdobytych punktów
Bytom Odrzański 174 1752 0,0993150684931507 10
Międzyrzecz 347 1752 0,198059360730594 20
Nowa Sól 564 1752 0,321917808219178 33
Sława 234 1752 0,133561643835616 13
Świebodzin 340 1752 0,194063926940639 19
Zielona Góra 93 1752 0,0530821917808219 5
1752 Razem 100